Poszukujesz
mieszkania, domu
lub lokalu pod
 inwestycję?

N-Home oferuje różnego rodzaju lokale, mieszkania oraz domy, wśród których z pewnością znajdziesz taką nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu i pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę.

N-Home oferuje różnego rodzaju lokale, mieszkania oraz domy, wśród których z pewnością znajdziesz taką nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu i pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Jak to wygląda?

Tylko 4 kroki dzielą Cię
od kupna swojej wymarzonej nieruchomości

Jeśli planujesz zakup nieruchomości, to sprawdź jak możemy przeprowadzić Cię przez taki proces. Dzięki współpracy z N-Home możesz liczyć na pomoc oraz wsparcie na każdym jego etapie. Pozwoli to na sprawne oraz bezpieczne przeprowadzenie transakcji zakupu wymarzonej nieruchomości.

Spotkanie z agentem

Podczas takiego spotkania nasz agent przeprowadzi z Tobą wywiad, aby dokładnie zbadać Twoje oczekiwania względem nieruchomości i przebiegu naszej współpracy. Pomoże to dopasować odpowiednie oferty, wśród których być może będzie taka, która Cię zainteresuje. Jest to bardzo ważny etap, od którego rozpoczyna się każda współpraca.

Poszukiwanie i omawianie ofert

Nasz agent zajmie się poszukiwaniem ofert, które mogą spełnić Twoje oczekiwania. Pod uwagę weźmie wszystkie przekazane informacje oraz preferencje. Po znalezieniu ofert, które mogą być dla Ciebie interesujące przedstawi Ci je, abyś mógł wśród nich wybrać te nieruchomości, które chcesz obejrzeć.

Wspólne oglądanie

Nasz agent umówi się z Tobą na oglądanie wybranych nieruchomości, które Cię zainteresowały. Wspólnie ustalicie dogodny termin oraz godzinę. Dzięki temu będziesz mógł na żywo przekonać się o potencjale domu czy mieszkania, które przykuło Twoją uwagę. Podczas takiego spotkania agent, korzystając z wiedzy i doświadczenia będzie służył Ci pomocą i radą.

Negocjacja ceny i pomoc w dopełnieniu formalności

Ostatni etap to negocjacje ze stroną sprzedającą. Nasz doradca pomoże Ci wynegocjować najkorzystniejszą cenę oraz warunki zakupu. Zadba także o dopełnienie wszelkich formalności związanych z transakcją zakupu nieruchomości.

KONTAKT

Znajdź swoją nieruchomość z N-Home

Z nami zakup nieruchomości nie będzie dla Ciebie wymagającym przedsięwzięciem. Wybierając N-Home otrzymujesz możliwość wyboru spośród wielu atrakcyjnych ofert na rynku. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji, a w razie potrzeby oferujemy pomoc w uzyskaniu dodatkowych środków na zakup nieruchomości. Oferta przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta. Służymy wsparciem i fachową pomocą, na każdym etapie począwszy od negocjacji cen i warunków, aż po przygotowanie nieruchomości do użytku. Nasi doświadczeni doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
14 7
Niepoprawny wynik

CO NAS WYRÓŻNIA?

N-Home Nieruchomości

JN-Home to biuro nieruchomości, któremu możesz w pełni zaufać. Wspólnie znajdziemy Twoją wymarzoną nieruchomość, a także pomożemy wynegocjować najlepszą możliwą cenę. Tym, co nas wyróżnia jest dbałość o najwyższy standard obsługi klienta. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o to, aby taka współpraca przebiegła profesjonalnie oraz w miłej atmosferze.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość biurem o ugruntowanej pozycji na rynku, to zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy nieustannie monitorują sytuację na rynku nieruchomości, aby na bieżąco adaptować się do jego dynamicznych realiów. Dzięki temu w każdej sytuacji możesz liczyć na fachową pomoc oraz poradę.

 

Kupno nieruchomości z N-Home to:

Pełne bezpieczeństwo transakcji
Kompleksowa pomoc na każdym etapie współpracy,
Bogaty wybór ofert, wśród których znajdziesz wymarzoną nieruchomość,
Profesjonalne doradztwo naszych doświadczonych pośredników,
Elastyczne podejście do każdego klienta,
Pomoc w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości
Szeroka sieć kontaktów do firm świadczących usługi dodatkowe
Dopasowanie oferty do oczekiwań oraz wymagań,
Współpraca przebiegająca w miłej i przyjaznej atmosferze.

OPINIE KLIENTÓW

Zobacz co mówią nasi klienci

Natalia Kwiecińska
Po wielu miesiącach poszukiwań idealnego mieszkania i kontakcie z wieloma pośrednikami nigdy nie trafiliśmy na tak świetnego pośrednika jakim jest Pan Kajetan. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i mega duże wsparcie w każdym aspekcie. Zostaliśmy przeprowadzeni przez nieznane nam procesy z dużym zaangażowaniem. Pan Kajetan poprowadził wszystko od początku do końca, załatwianie spraw notarialnych, wszystkie niezbędne formalności i dokumenty. Po finalizacji transakcji nadal mogliśmy liczyć na wsparcie. Jeśli chodzi o biuro to tylko N-Home pośrednik tylko Kajetan K!!! Polecamy !!!
Ania Bartniczak
Współpraca z Panem Kajetanem to czysta przyjemność – zadbał o to, aby decyzja o zakupie nieruchomości nie została podjęta pochopnie, sprawdził dokładnie każdy aspekt i wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Decyzja o wyborze odpowiedniej nieruchomości i późniejszym zakupie jest ciężka, dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalisty- indywidualne podejście do klienta, dbałość o każdy szczegół, przyjazna atmosfera i bardzo dobry kontakt przyczynia się do tego, ze każdemu inwestorowi polecam skorzystania ze wsparcia Pana Kajetana na etapie poszukiwań i zakupu wymarzonej nieruchomości.
Marcin Golda
Polecam usługi N-Home Nieruchomości za fachowość i profesjonalizm. Korzystałem z pośrednictwa Pana Kajetana przy zakupie mieszkania. Cała operacja odbyła się bez najmniejszego problemu. Wszystko było dopięte na ostatni guzik i zorganizowane perfekcyjnie zarówno sam zakup jak również sprawy w urzędach i administracji.
Piotr Barzdo
Serdecznie i gorąco polecam współpracę z Panem Kajetanem! Bardzo kompetentna osoba, która z wielkim zaangażowaniem pomogła przeprowadzić cały proces zakupu nieruchomości. Pan Kajetan w każdym momencie doskonale doradzał w kolejnych krokach, a także nieustannie czuwał, aby wszystko przebiegło po dobrej myśli. Dziękuję i jeszcze raz serdecznie polecam!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W sekcji tej znajdziesz pytania, które najczęściej nurtują naszych klientów. Zapoznaj się z nimi, aby nieco bliżej dowiedzieć się, jak działamy.

Chcę skorzystać z usługi zakupu nieruchomości – jak umówić się na spotkanie?
Na spotkanie z naszym agentem możesz umówić się korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Czekamy również na kontakt mailowy lub telefoniczny. Możesz także odwiedzić nas w naszym biurze.
Jakich niebezpieczeństw mogę uniknąć współpracując z pośrednikiem?
Pośrednik posiada wiedzę niezbędną do bezpiecznego przeprowadzenia transakcji. Wstępnie zweryfikuje interesującą Cię nieruchomość pod kątem prawnym, a także technicznym i wizualnym. Celem dokonania szczegółowej weryfikacji skontaktuje Cię z wykwalifikowanymi specjalistami. Dzięki takiej współpracy będziesz mógł czuć się w pełni bezpiecznie.
Czy mogę liczyć na wsparcie w całym procesie zakupu, czy tylko na znalezienie nieruchomości?
Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Oznacza to w praktyce, że pośrednik nie tylko znajdzie oferty, które mogą Cię zainteresować, ale także będzie uczestniczył z Tobą w ich oględzinach. Zweryfikuje dokumenty, aby sprawdzić, czy stan prawny nieruchomości jest zgodny z informacjami podanymi przez sprzedającego. Pomoże Ci także wynegocjować odpowiednią cenę oraz będzie wspierał Cię nawet po podpisaniu aktu notarialnego.
Czy pomagacie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości?
Tak, w zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również pomoc w zdobyciu środków finansowych na zakup nieruchomości. Nasi doradcy znajdą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego spośród dostępnych na rynku.
Jaki jest koszt znalezienia nieruchomości przez pośrednika?
Pamiętaj, że do momentu uzyskania efektu nie ponosisz żadnych kosztów. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie. Pod uwagę brane jest bowiem kilka istotnych czynników, takich jak wartość nieruchomości czy jej parametry.