Sprzedaj swoją nieruchomość
szybko i bezpiecznie

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość szybko i bezproblemowo? Chętnie Ci w tym pomożemy. Gwarantujemy kompleksową obsługę, indywidualne podejście do każdego klienta, a także pełne bezpieczeństwo transakcji. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Jak to wygląda?

Tylko 4 kroki dzielą Cię
od sprzedaży swojej nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja, do której trzeba odpowiednio się przygotować. Nie musisz jednak zajmować się tym samodzielnie, gdyż przeprowadzimy Cię przez każdy etap. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sprzedaż Twojej nieruchomości została powierzona w najlepsze ręce, a Ty będziesz mógł spokojnie wrócić do swoich codziennych spraw.

Spotkanie z pośrednikiem

Jest to pierwszy etap sprzedaży nieruchomości. Nasz agent spotka się z Tobą w celu omówienia szczegółów oferty. Obejrzy dokładnie nieruchomość oraz zada kluczowe pytania dzięki którym uzyska informacje niedostępne na pierwszy rzut oka. Przedstawi Ci również strategię, jaką przewiduje na sprzedaż. Na takim spotkaniu będziesz mógł także określić kwotę, za jaką chcesz sprzedać swoją nieruchomość.

Przygotowanie oferty

Nasz agent zajmie się przygotowaniem oferty, dzięki której uda się dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych zakupem nieruchomości. Dzięki doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy podkreśli w niej najistotniejsze informacje z perspektywy kupujących. Wykona również działania dotyczące prezentacji wizualnej. Sesja zdjęciowa, spacer wirtualny, film oraz rzut wyeksponują atuty oferowanej nieruchomości. Następnie pośrednik rozpocznie niezbędne czynności marketingowe, które pozwolą dotrzeć do klientów.

Prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom

Pośrednik zajmie się również prezentacją nieruchomości zainteresowanym osobom. Przeprowadzi spotkanie w taki sposób, aby zachęcić potencjalnych nabywców do sfinalizowania transakcji. Zaprezentuje wszystkie zalety nieruchomości i odpowie na pytania klientów. Dzięki temu Ty nie będziesz musiał zajmować się tym samodzielnie.

Negocjacje i finalizacja umowy

Ostatnim etapem sprzedaży nieruchomości są negocjacje z potencjalnym klientem oraz finalizacja umowy. Pośrednik pomoże Ci w uzyskaniu najlepszej ceny, przygotowaniu niezbędnych dokumentów oraz dopełnieniu formalności po sprzedaży. Dzięki temu cały proces przebiegnie zdecydowanie szybciej, a Ty będziesz mógł cieszyć się sprzedaną nieruchomością.

KONTAKT

Zamów kontakt z agentem nieruchomości

Dzięki nam sprzedaż nieruchomości nie będzie dla Ciebie trudna ani wymagająca. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz zapewniamy niezbędne konsultacje w zakresie wyceny danej nieruchomości. Nasz agent przedstawi strategię działania oraz przygotuje ofertę dla potencjalnych nabywców. Służymy także wsparciem podczas finalizacji umowy sprzedaży, pomagamy w uzyskaniu najlepszej ceny oraz przygotowujemy wszystkie potrzebne dokumenty. N-Home to gwarancja bezpieczeństwa transakcji oraz wysokiego standardu obsługi. Nasz agent skontaktuje się z Tobą w ciągu 72h.

Zapraszamy!


Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
28 4
Niepoprawny wynik

CO NAS WYRÓŻNIA?

N-Home Nieruchomości

Jesteśmy biurem z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Nieustannie obserwujemy i analizujemy rynek, co pozwala nam wychodzić naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom naszych klientów. Zajmując się nieruchomościami na co dzień rozumiemy Wasze potrzeby i obawy, dlatego jesteśmy zawsze dla Was, abyśmy razem mogli tworzyć partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Nieruchomości są dla nas prawdziwą pasją, dlatego do naszej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Dbamy o to, aby każda transakcja przebiegła bezpiecznie, sprawnie i bez problemów. Możesz liczyć na pomoc naszych doświadczonych i wykwalifikowanych doradców na każdym etapie współpracy. Zaufało nam już wielu klientów, w tym także dużych przedsiębiorstw czy czołowych deweloperów. Zaufaj i Ty, a szybko przekonasz się, że współpraca z N-Home to trafny wybór!

Sprzedaż nieruchomości z N-Home to:

Profesjonalne doradztwo naszych pośredników
Konsultacja w zakresie wartości nieruchomości
Oferty sprzedaży przygotowane z najwyższą starannością, zarówno w kwestii wizualnej, jak i merytorycznej
Pomoc na każdym etapie współpracy
Pełne bezpieczeństwo każdej przeprowadzanej transakcji
Elastyczne podejście do każdego klienta
Skuteczność w znalezieniu zainteresowanych nabywców
Najwyższy standard obsługi klienta
Dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności
Wygodny i szybki kontakt z naszym biurem nieruchomości

OPINIE KLIENTÓW

Zobacz co mówią nasi klienci

Monika
Jeżeli chodzi o pomoc w sprzedaży, nie ma się co zastanawiać!

Sprzedaż mieszkania, dzięki Panu Kajetanowi poszła bardzo szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie! Podczas całego procesu sprzedaży był super kontakt i dyspozycyjność, a wsparcie w przy wszelkich administracyjnych sprawach nieocenione! :)) Dodatkowo przy każdej nowej wątpliwości i pytaniu mogłam się zgłosić i zawsze dostałam kompletną i wyczerpującą odpowiedź! W pracy Pana Kajetana widać nie tylko prawdziwą profesję, ale żywą pasję. 🙂

Bardzo mocno polecam!
Krzysztof Górecki
Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Kajetanem przy sprzedaży naszego mieszkania. Jesteśmy bardzo zadowoleni – profesjonalne podejście na każdym etapie sprzedaży, fachowe doradztwo oraz pomoc w znalezieniu odpowiedniego klienta dla naszej nieruchomości. Myślę, że dla obu stron była to owocna współpraca, ponieważ klientka długo szukała mieszkania dla siebie, a po przedstawieniu naszego była w stanie podjąć decyzje w kilka dni. Naprawdę polecam wszystkim niezdecydowanym.
Natalia Sikora
Serdecznie polecam współpracę z N-Home Nieruchomości a w szczególności Pana Kajetana. Profesjonalne i rzetelne podejście Pana Kajetana do swojej pracy sprawiło, że sprzedaż mieszkania odbyła się sprawnie. Wszelkie formalności zostały załatwione przez biuro co ułatwiło sprzedaż mieszkania na odległość. Serdecznie polecam!!!
J Denko
Miałem okazję współpracować z Panem Kajetanem. Jestem pod wrażeniem tego jak bardzo zaangażowany jest w pomoc – odpowiada na każde, nawet najmniejsze pytanie oraz jest zawsze dostępny i chętny do pomocy. Bardzo doceniam wysokie kompetencje. Widać, że zna się na swojej pracy. Na każde zadane pytanie otrzymywałem kompleksową odpowiedź, wykraczającą nawet poza zakres zagadnienia. Dzięki jego fachowej pomocy czułem się pewnie oraz „prowadzony za rękę” przez cały okres współpracy. Zdecydowanie polecam.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Znajdziesz tu najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania dotyczące sprzedaży nieruchomości oraz współpracy z naszym biurem. Dzięki nim będziesz mógł nieco bliżej dowiedzieć się, w jaki sposób działamy i dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z naszą agencją.

Chcę skorzystać z usługi sprzedaży nieruchomości – jak umówić się na spotkanie?
Aby umówić się na spotkanie z naszym doradcą, wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie. Możesz również zadzwonić na podany na niej numer telefonu, wysłać maila lub odwiedzić naszą siedzibę.
Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży nieruchomości?
Jednym z najważniejszych dokumentów potrzebnych do sprzedaży nieruchomość jest podstawa nabycia. Konieczny jest również aktualny wydruk treści księgi wieczystej. Jest on niezbędny do tego, aby sprawdzić status prawny oraz poznać szczegóły dotyczące faktycznego właściciela nieruchomości Pozostałe dokumenty zależą od tego, jaki rodzaj nieruchomości chcesz sprzedać.
Czy zgłoszenie do Was oferty wiąże się z jakimiś kosztami?
Do momentu sukcesu, współpraca z naszym biurem nie wiąże się z żadnymi kosztami. To my inwestujemy w przygotowanie oferty i działania marketingowe. Ty płacisz tylko i wyłącznie za efekt.
Jaki będzie mój udział w procesie sprzedaży nieruchomości?
Nasi doradcy zajmą się zarówno przygotowaniem oferty, jak i prezentacją nieruchomości osobom zainteresowanym. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci skutecznie i sprawnie sprzedać nieruchomość, nie wymagając przy tym dużego zaangażowania z Twojej strony.
Czy mogę sprzedać mieszkanie z kredytem hipotecznym?
Tak, z formalnego punktu widzenia nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było sprzedać mieszkanie obciążone kredytem hipotecznym. Nasi doradcy pomogą Ci w przeprowadzeniu takiej transakcji.